Vegye fel velünk a kapcsolatot!

[e-mail védett]
+001 0231 123 32

Kövesse

Info

Az összes bemutató tartalom csak példaként szolgál, és egy élő webhelyet képvisel. Kérjük, használja a RocketLaunchert a demó megfelelőjének telepítéséhez, az összes képet mintaképekre cseréljük.

Alább találja 2025-ös hallgatói tantárgyválasztási útmutatónkat.

A 7. és 8. évfolyamos tanterv kiemelt figyelmet fordít az írás-olvasási és számolási készségek integrálására az összes tantárgyi területen. A hallgatók az angol vagy az angol kiegészítő nyelvként (EAL), a matematika, a természettudomány, az egészségügy/testnevelés és az angoltól eltérő nyelvek (LOTE) alaptárgyait vállalják. A választható tárgyakat a művészetek, a technológia és a zene területéről kínálják.

A 7. évfolyamon a diákok választhatnak, hogy a LOTE arab, francia, olasz és japán tantárgyakat tanulják.

Művészeti, technológiai és zenei tantárgyak esetében a hallgatók félévenként váltogatják a szabadon választható tárgyakat.

Gyártási év 7

A Tantárgyi tájékoztató füzet részletezi az összes olyan tantárgyat, amelyet a GSSC-nél a hetedik évfolyamon vállalunk: 7. évfolyamos tantárgyválasztási útmutató 2025

Gyártási év 8

 A Tantárgyi tájékoztató füzet részletezi az összes olyan tantárgyat, amelyet a GSSC-nél a hetedik évfolyamon vállalunk:  8. évfolyam kiválasztási útmutató 2025

Gyártási év 9

A GSSC hallgatóinak minden eddiginél több választási lehetőségük van a választható tantárgyak közül, ami nagy rugalmasságot biztosít számukra az őket érdeklő tantárgyak felfedezésében. A hallgatók számos szabadon választható kínálat közül választhatnak, és nyolc szabadon választható tárgyat fognak tanulni az évben. A hallgatóknak lehetőségük van jelentkezni különféle bővítő választható tárgyak elvégzésére: 9. évfolyamos tantárgyválasztási útmutató 2025

Gyártási év 10

A 10. évfolyamos hallgatók az angol és a matematika alaptárgyait végzik. Angol nyelven a hallgatók gyakorlati angol, általános angol vagy angol kiegészítő nyelvként (EAL) tanulni fognak. Matematikában a diákok számolási, alapmatematikai, általános matematikai, matematikai módszerek vagy speciális matematikai szakra jelentkeznek.

A hallgatóknak lehetőségük lesz választani a választható tárgyak közül, és az év során 8 szabadon választható tárgyat fognak tanulni. Minden szabadon választható tantárgyat úgy terveztek, hogy felkészítse a hallgatókat a VCE, VET vagy VCAL képzésre. A szabadon választható tárgyak az angol és az EAL, a művészetek, a technológia, a zene, a humán tudományok, a természettudományok, az egészségügy, a testnevelés és a nyelvek tantárgyi területein találhatók: 10. évfolyamos tantárgyválasztási útmutató 2025

11. és 12. év

Felnőtt diákjaink hozzáférhetnek a szükségleteiknek leginkább megfelelő oktatási és képzési utakhoz, és élethosszig tartó tanulóvá teszik őket.

Ezek az utak közé tartozik a Victorian Certificate of Education (VCE), a VCE Vocational Major (VCE-VM) Certificate és a Vocational Education and Training (VET) programok.

A VCE-t általában legalább két év alatt fejezik be, és diákjaink széles tantárgyválasztékot élveznek, beleértve az angolt, a matematikát, a természettudományokat, a humán tudományokat, az egészségügyet, a testnevelést, a technológiát és a művészeteket. A VCE hallgatói programjuk részeként szakmai vagy szakképzési tanulmányokat folytathatnak.

A szakképzési tárgyak a VCE-VM program lényeges részét képezik, és a 11. és 12. évfolyamos hallgatók számára utat biztosítanak a továbbképzéshez, a szakmai gyakorlathoz és a munkavállaláshoz.

Senior Pathway Guide 2025